Hotelové matrace

Kvalitní hotelové matrace zkvalitní spánek a dokáže zbavit dlouhodobých bolestí zad. Chcete, aby se vám hosti vraceli? Základem komfortního lůžka je vhodně zvolený typ matrace vyrobený z kvalitního materiálu. Matrace by měla být dostatečně tvárná, ale i tuhá, aby se přizpůsobila tvaru naší páteře a tu podpírala během spánku.

Excelent
Patří do excelentní řady luxusních matrací,  vrstvy které umocňují komfort této matrace, neobshující bežné základní jádro matrace, jsou tvořeny pěnolatexem PANTERA a na druhé straně pěnou HR 5050. Jedná se o špičkové materiály svého druhu. Matrace je vzdušná a přitom velice pevná. Kumuluje vlastnosti lepených matrací a roštů. Pod tuto matraci stačí běžný pevný rošt. Je opatřena jedinečnými pětizávitovými  pružinami, které zajišťují vysokou nosnost, pružnost a pohodlí. To je navíc umocněno vložením desky z pružných kokosových vláken nad pružinovou kostru. Výška matrace je vyjímečných 30 cm. Snímatelný potah matrace je třívrstvý – Excelent SILPHURE, prošev s termicky pojeným PES rounem 350gr./m2, praní do 60°C, boky všíváné 3D materiálém, černé lemování, tuhost ¾, nosnost 140 kg.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-
Vanesa
Nosné jádro této luxusní matrace tvoří HR pěna, která je ve spodní části prořezána tak, aby byla vzdušnější a opěrná část, tedy horní, je navíc 5 zónově prořezána novým typem průduchů, které mimo zvýšení komfortu při spaní napomahají odvětrávat část vlhkostí, která se může vytvářet.  Mezivrstva  je z ANTIBAKTERIÁLNÍ pěny HR pro výrázné omezení možnosti vyskytu roztočů. Vysoký komfort a pohodlí při spánku umožňuje použitá viscoelastická pěna, zónově profilovaná, která je uložena po celé délce matrace. Tato reaguje příznivě na váhu  a teplo lidského těla. Umožňuje tak pohodlné vnoření těla do matrace. Páteř při spánku díky tomuto efektu zůstává v ideální anatomické poloze. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem.Snímatelný potah matrace je třívrstvý – materiál Sanitized / antialergik prošev  s termicky pojeným PES rounem 250g, praní do 60°C. Boky všíváné 3D materiálém,  tuhost 3 / 2, nosnost 120 kg. Vyrobeno z materiálů opatřených antibakteriální úpravou.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-
Alpina 5 visco
Jedná se o matraci v kombinaci dvou vysoce elastických pěn  HR3532 / VP 3545, která je doplněna zónově nopkovanou visco /termo/ pěnou. Tuhost 2 po zahřátí. Reakce pěny na teplo příznivě rozkládá váhu a  přizpůsobuje se na anatomický tvar těla. Druhá strana této matrace je petizónově přořezaná HR pěna, která je alternativou velmi pohodlného spaní. Je na zákazníkovi, která strana matrace mu bude při spánku více vyhovovat.  Příčné průřezy v jádře matrace ideálně odvětrávají a odvádí případnou vlhkost. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou  separačním návlekem.Snímatelný potah je třívrstvý – materiál Sanitized / antialergik, prošev  s termicky pojeným PES rounem 250g, praní do 60°C. Výška je cca 22 cm,  nosnost 120 kg.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Alpina 5
Jedná se o matraci která obsorbuje komplexně trendy v matracích. Je kombinací dvou vysoce elastických HR pěn 3532/ 4250 s rozdílnou tuhostí jednotlivých stran, tuhost 3 fialková a tuhost 2 sv.červená strana matrace. Je na zákazníkovi, která strana matrace mu bude při spánku více vyhovovat. Díky perforaci povrchu jádra a rozdělení do 5 anatomických zón nabízí tato matrace možnost ideálního „vnoření“ lidského těla a rozložení tlaku po celé její ploše. Příčné průřezy v jádře matrace ideálně odvětrávají a odvádí případnou vlhkost. Tato matrace není lepená. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou  separačním návlekem. Snímatelný potah je třívrstvý – materiál Minimitch, prošev  s termicky pojeným PES rounem 150g, praní do 40°C. Výška je 17cm,  nosnost 110 kg.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-
Taštičková
Splňuje všechny ortopedické vlastnosti a patří mezi vysoce kvalitní matrace. Jedná se o taštičkovou matraci s pětizónovým jádrem tužších a měkčích pružin v oblasti ramen. Pružnost a komfort dotváří v kombinaci s  HR pěnou 30 kg/m3. Výška matrace je cca 20 cm cm. Snímatelný potah je třívrstvý – materiál Aloe Vera, prošev  s termicky pojeným PES rounem 250g, praní do 60°C, tuhost 3, nosnost 120 kg.