Froté

Na kusové froté výrobky (ručníky, osušky, župany a další) vyšíváme zadané motivy a firemní loga. Technologie tkaní umožňuje při výrobě vetkávat plasticky (pomocí různých délek smyček) nebo barevně (barevná příze) zvolené motivy přímo do plochy froté výrobku. Pro metráž, ručníky, osušky, župany a dětský froté program používáme 100% bavlnu.

Promotion

Materiál: 100% Bavlna
Gramáž: 400g/m2
Velikost:  50 x 100, 70 x 140 cm

Nejvíce využívaná řada ručníků a osušek vhodná pro označení výšivkou do plochy froté. Doporučujeme balení, které často dokáže s malým nákladem povýšit výrobek na zajímavý dárek.

Stone

Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 500g/m2
Rozměr: 50 x 100, 70 x 140

Speciálně tkaná luxusní řada froté určené pro aplikaci loga. Široká žinilková bordura na spodním konci froté je vhodná pro výšivku. Žinilková nit vytváři na celém svém povrchu jemné chloupky podobné sametu a vytváří tím ideální podklad pro Vaše logo. Vyšitý ručník nebo osušku doporučujeme doplnit o balení, které dokáže s malým nákladem povýšit výrobek na zajímavý dárek.

Brilliant

Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 600g/m2
Rozměr:  50 x 100, 70 x 140,

Řada nejvyšší kvality – novinka ze 100% přírodní bavlny, kterou tvoří jemná příze Soflex(R). Povrch ručníku je měkký a jemný na dotek, přitom zachovává svou maximální savost! Lesklá příze vetkaná do lemů a do pěti jemných proužků kombinovaných se sametovou žinilkou podtrhuje luxusní vzhled této řady. Pevné bavlněné poutko v barvě doplňuje tento výrobek.

Diamant Home

Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 530g/m2
Rozměr: 30 x 50, 50 x 100, 80 x 150, 80 x 200, 50 x 70 cm

Prémiová řada ručníků a osušek v maximální kvalitě tkaní vhodná pro doplnění výšivkou. Jedná se o značkové zboží Move, které je v dolním rohu každého výrobku opatřeno značkou výrobce.
Toto zboží dodáváme na objednávku s dodací lhůtou cca 2-3 týdny.

Plastické vetkávání

Materiál: 100% bavlnaPředloha je rozdílnou délkou vlákna vetkána do plochy jednobarevného froté. Použitý vzor může být jednostranný a nebo s určitým omezením také oboustranný. Při výrobě se používá walk froté. (jednoduchá smyčka).

Barevné vetkávání

Materiál: 100% bavlnaVetkávání je způsob vytvoření motivu nebo loga při výrobě (tkaní) metráže. Dvě nebo více barev se vetkává do osnovy a zákazník získává skutečný originál. Při výrobě se používá walk (jednoduchá) smyčka froté.

Vetkávaná bordura

Materiál: 100% bavlna
Výrobek, který vzniká na základě určení barevnosti, velikosti a gramáže. Vhodný pro ztvárnění vícebarevných obrázků do plochy široké bordury.

Tisk do bordury

Velmi zajímavý způsob jak přenést reklamní sdělení ve vysoké kvalitě na ručník nebo osušku.

• tisk do speciálně natkané polyesterové bordury ve spodní části frotésublimační metod
• k přenosu dochází za teploty cca 200°C a přítlaku lisu
• tisková plocha je z lícové strany bílá, zbytek froté podle zadání

Lisovaný textil

Před samotným stlačením je možno na textil aplikovat Vaše logo, slogan, obrázek metodou sítotisku a tím zvýšit reklamní efekt i hodnotu produktu.
Součástí dodávky je plnobarevný oboustranný přebal a zatavení do průhledné fólie.
…menší objem, zajímavý tvar, možnost reklamního přebalu
A jak docílíte původního trička, nebo ručníku? Jednoduše jej namočíte na okamžik do vody a dál s ním zacházejte jako s běžným prádlem!